Obserwatorzy

22.09.2012

rzęsy
Tydzień temu na Targach Kosmetycznych Beauty Forum poddałam się zabiegowi przedłużania rzęs. Jest wiele opinii i poglądów na temat tego zabiegu.. Ja jednak postanowiłam wypróbować na sobie i dopiero oceniać.. tak, wolę emirycznie sprawdzić :) 
Swoje rzęsy oddałam jednak w ręce sprawdzonego specjalisty, który pracuje na produktach wysokiej jakości. Metoda, którą były przedłużane moje rzęsy top tzw 1:1

Zabieg trwał ok 2 godzin. Sądziłam, że przez ten czas będzie mi bardzo trudno wyleżeć na  łóżku i pewnie będzie mnie coś wiercić w oczach.. nic podobnego!! Na oczy przyklejane są specjalne żelowe płatki, dzięki którym oko zachowuje się jak podczas snu. Przy okazji odespałam piątkową nieprzespaną noc :)) Z racji faktu, że wszystko miało miejsce się na bardzo prestiżowych targach, przy łóżku na którym odbywał się zabieg non stop ktoś stał i się przyglądał.. z tym czuła się nieco dziwnie, ale w sumie miałam zamknięte oczy, więc się nie przejmowałam. 


Po dwóch godzinach efekty były widoczne 

Teraz kilka słów jak rzęsy się "noszą".. 

Przede wszystkim bardzo rzadko wypadają, nie łamią się i nie kruszą. Pierwszego dnia jest uczucie cięższej powieki, ale to tylko chwilowe. Wydaje mi się, że rzęsy mogą przeszkadzać tylko przy jednej czynności.. jeśli chcecie sobie popłakać :p Tego co prawda jeszcze nie sprawdziłam, ale może być trudno :p 
I najważniejsze, codziennie zaoszczędzam ok 10 min czasu rano, ponieważ nie muszę malować oczu do pracy.. rzęsy wyglądają rewelacyjnie i nie trzeba ich tuszować. Wystarczy, że dwa razy dziennie je wyczeszę specjalną szczoteczką i koniec. Zyskuje więc dzięki temu 50 min snu tygodniowo :) 

Obecnie po tygodniu użytkowania wyglądają tak :

Uzupełnianie należy robić co ok 3 do 4 tygodni. 


7 komentarzy:

 1. Bardzo ładne !:)
  Ja osobiście też chciałam spróbować, ale później jeżeli chcemy już się ich 'pozbyć' podobno wygląda to paskudnie :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet nie wiesz jak paskudnie. To tak samo jak byś zdjęła tipsy. Chyba więcej nie muszę mówić :)

   Usuń
 2. super efekt! będziesz uzupełniać czy ściągać? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz zamierzam uzupełnić.. podoba mi się bardzo efekt i chcę trochę ponosić :))

   Usuń
  2. Tak jak pisałam na Fb ja miałam te rzęsy 2-tygodniowe robione metodą Blink&go - przykleja się je nie do rzęs własnych, tylko do powieki i po 2-ch tygodniach moim rzęsom nic się nie stało, ale moja bliska koleżanka która jest stewardessą zrobiła sobie metodą 1:1 i po kilku miesiącach uzupełniania chciała je usunąć i prawie została bez własnych rzęs, które były słabe, rzadkie, krótkie i bardzo długo odrastały. Nie wiem od czego to może zależeć. Życzę Ci żeby Twoje rzęsy nie ucierpiały :) efekt jest piękny, ja zamierzam sobie znowu zrobić te 2-tygodniowe znowu niedługo, bo wiem że moich nie niszczą.

   Usuń
 3. szczerze mowiac tez myslalam o przedluzeniu moich rzes, chodzi mi o zaoszczedzenie czasu rano ;)

  OdpowiedzUsuń