Obserwatorzy

18.09.2012

Anja styleAnja jest bez wątpienia świetną modelką.. czy jest piękna czy nie, czy za chuda czy nie.. o tym nie będę dyskutować w myśl zasady "de gustibus non est disputandum".
 W mojej opinii jednak Anja ma świetne wyczucie stylu.. jej looki sprawiają wrażenie luśnych i niewymuszonych w których świetnie się czuje.

A Wy co sadzicie o stylu Anji ??10 komentarzy:

 1. W co by się nie ubrała i tak będzie wyglądać znakomicie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla mnie jest przede wszystkim bardzo profesjonalna, a ponadto ma swietny styl! Sesja z nia bodajze w sierpniowym japonskim vogue zaskoczyla mnie zupelnie i udawadnia ze ona sie zmienia jak kameleon:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo lubię jej styl!

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwszy raz widziałam jej zdjęcia za młodu, chyba będzie jedna z tych dłużej celebrujących modelek :)

  ***
  Zawsze zapraszam do siebie. Jestem projektantką, która swoją pasję realizuje na blogu. Będzie mi niezmiernie miło jak mnie odwiedzisz. Gdy uważasz, że coś fajnego robię zaobserwuj mnie, ja również się odwdzięczę.
  ***
  www.zapalov.blogspot.com - blog o moim projektowaniu mody

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak na modelkę przystało, musi znać trendy :)) lubię jej styl, aczkolwiek momentami nie ubiera się odpowiednio do swojej figury (bardzo chudej). Buziaki i zapraszam na nowy post :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ona jest genialna tak jak napisałaś !!! Uwielbiam jej styl ;D

  OdpowiedzUsuń
 7. Anja jest piękna, uwielbiam jej styl, jej figura strasznie mi się podoba (mimo, że dla wielu jest zbyt chuda), ma świetne wlosy, rewelacyjną karierę, do tego jest inteligentna i chyba fajna z niej ogólnie dziewczyną :) przynajmniej dwa razy w tygodniu wchodzę na jej bloga, zawsze wrzuca jakieś perełki ;) fajne zestawienie jej outfitów zrobiłaś, fajny post!

  OdpowiedzUsuń
 8. UWIELBIAM JEJ STYL ! jest perfekcyjny :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wonderful post dear :)

  Join Estée Lauder Giveaway :)
  http://she-is-the-1.blogspot.ch/2012/09/giveaway-iii.html

  OdpowiedzUsuń
 10. my jesteśmy bezapelacyjnie zakochane w Anji i w jej stylu!

  :* live. enjoy.create

  OdpowiedzUsuń