Obserwatorzy

08.03.2012

MARNI at H&M


Od dziś kolekcja MARNI at H&M jest już w sklepach. Wczoraj miałam okazję wziąć udział w przedpremierowych zakupach tejże kolekcji w Warszawie. Muszę podzielić się kilkoma uwagami na ten temat.. Nie zaczynam od tego czy kolekcja mi się podoba czy nie.. to zupełnie oddzielna kwestia.. 

Powiem za to kilka słów o organizacji.. Kolejka była przeogromna, przecież to jasne, że mając zaproszenie trzeba stać w kolejce.. ja na szczęście nie wiem gdzie się kończyła.. czekałam ok 20 min w sumie, choć brakowało niewiele bym weszła wcześniej.. ale cóż, Pan ochroniarz postanowił wstrzymać wpuszczanie gości dokładnie przede mną.. i poczekać aż pierwsi goście wyjdą z zakupami.. I tak przez 15 min marzłam tuż przy drzwiach wejściowych.. oglądając jak wszystkie gwiazdy i gwiazdeczki wbiegają i uśmiechają się do fotoreporterów.. tak wszyscy wbiegali szybko, bo za ciepło nie było.. 
Ja wkurzona już rozważałam czy nie iść na zakupy do TK Maxx-a.. choć w sumie nie mogłam tego zrobić, bo na wolną miejscówkę przygarnęłam jeszcze jedną fascynatkę mody.. W końcu się udało.. po kilku wymianach zdań z Panem organizatorem, wystrojonym w bardzo gustowną muszkę, znalazłam się na wydeptanym czerwonym dywanie po cieplejszej stronie.. Na szczęście spotkałam Karolinę.. ehh na blogerki zawsze można liczyć :)) a dzięki niej poznałam również Klaudie Halejcio, pewnie skojarzycie jeśli nie z nazwiska to ze zdjęcia.. Absolutnie przemiła osoba. 
Wszystko byłoby pięknie gdyby nie to, że w tym dość dzikim tłumie zgubiłam mój ukochany piękny komin zaprojektowany przez Dominikę Naziębły ;(( Niestety się nie odnalazł.. ale jeśli spotkam kogoś kto będzie ubrany w identyczny zabiję wzrokiem!! 

Teraz o kolekcji.. udało się w ostatniej chwili, bo już stojąc w kolejce do kasy, upolować naszyjnik.. a na nim zależało mi najbardziej.. Pozostała kolekcja absolutnie nie w moim stylu.. 

*******


10 komentarzy:

 1. Tak, Tak masz racje na blogerki zawsze można liczyć :)
  Bardzo miły wieczór, kiedy to powtórzymy?? Może bez zakupów bo pozbyłam się całej kasy, ale na martini można się umówić ;)
  A naszyjnik jest super!!

  OdpowiedzUsuń
 2. omg.. mogli faktycznie orgnizacyjnie lepiej to rozwiazac ...

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ten naszyjnik też niesowicie się podoba. A kolejka, WOW! A o której godzinie tak wszyscy czekaliście?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja byłam na miejscu chwilkę przed starem oficjalnym czyli przed 19.. i nie mam pojęcia o której weszły ostatnie osoby..

   Usuń
 4. Przesliczny :) chociaz ogolnie ta kolekcja do mnie nie trafia... ;p

  OdpowiedzUsuń
 5. Chyba wybiorę się do silesii pooglądać ta kolekcję;P Chociaż szału i przymusu bycia tam 8go marca nie miałam ;P

  OdpowiedzUsuń
 6. Ooo kurcze, straszna kolejka! Ale opłacało się - naszyjnik piękny! <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy20:28:00

  Genialny jest ten naszyjnik, niestety nigdzie nie mogę go dostać, moze chcesz go sprzedać :D

  OdpowiedzUsuń