Obserwatorzy

30.11.2011

Profesjonalna Sesja Zdjęciowa do Wygrania


Moi Drodzy!!!!


Dziś ogłaszam niecodzienny konkurs, przygotowany ze Studiem Ratuszowa oraz Monart Photography. Do wygrania: 

PROFESJONALNA SESJA ZDJĘCIOWABy wygrać należy spełnić kilka wymogów:

1.      Polubić funpage Michała KLIK
2.     Polubić mój funpage KLIK lub dołączyć do obserwujących mojego bloga KLIK
3.     Przesłać na mój adres mailowy paniaga55@gmail.com swoje zdjęcie, które zostanie zamieszczone w specjalnym albumie na moim funpage.


Pierwszą nagrodą jest sesja zdjęciowa w  Studiu Ratuszowa w Warszawie, która  będzie przeze mnie stylizowana a wykonywana przez najlepszego fotografa z jakim miałam przyjemność do tej pory współpracować. Tutaj zapraszam do zapoznania się z portfolio Michała www.michalmonart.com
Pierwsze miejsce zajmie osoba wybrana przeze mnie i Michała na podstawie przesłanych zdjęć. 

Drugą nagrodą jest zniżka - 50zł  na sesję zdjęciową w Studiu Ratuszowa. Sesja będzie również stylizowana  przeze mnie.
Drugie miejsce zajmie osoba, która zdobędzie najwięcej głosów pod swoim zdjęciem na moim funpage, zatem polecam zapraszanie do glosowania znajomych J

W obu sesjach będzie także uczestniczyć profesjonalna makijażystka. 

Konkurs  trwa do 10 grudnia do godz 0.00 
POWODZENIA !!!! 11 komentarzy:

 1. karolina
  karolinaborysiuk@wp.pl
  pomysł na sesje: Audrey w Śniadaniu u Tiffaniego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja niestety nie mogę wziąć udziału, musiałabym jechać ponad pół Polski do Warszawy. Sesja zdjęciowa to super pomysł na prezent dla kogoś, kto jest z tamtych okolic:) Ale w konkursie na skalę całego kraju jest dla takich jak ja ograniczeniem:(

  OdpowiedzUsuń
 3. thanks for your comment!

  if you want we can follow! kiss

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny pomysł, jednak nie wezmę udziału :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bo do Warszawy mam ok 4 godz drogi :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy przesłane zdjęcie musi spełniać jakieś konkretne wymagania?

  OdpowiedzUsuń
 7. w konkursie niestety udziału wziąć nie mogę, bo w warszawie nie bywam, ale chciałam zapytać skąd pochodzi cytat w profilu? :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zrobiłam wszystko zgodnie z instruktażem. ;) Byłabym prze-szczęśliwa, gdybym wygrała.;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Kasia Pe :)00:15:00

  Witam wszystkich
  Ja również wypowiem się na temat swojego pomysłu na sesję.Jako, że nie jestem profesjonalną modelką a tylko amatorką chwytania ulotnych chwil na fotografii, taka sesja mogłaby być niezapomnianą, być może jedyna pamiątka z przygody .
  Od zawsze moja pasją były wielkie dzikie ptaki.Teraz czasy się zmieniły i "dzikość" została już niejednokrotnie oswojona a co za tym idzie wykorzystać można ją w fotografii.
  Wyobrażam sobie taką sesję w pół mroku z jednostronnie oświetlonym ciałem , może gdzieś zza pleców? , ubrana jedynie w kusą skórzaną kurtkę i wiązane szorty, trochę jak amazonka stojąc boso na palcach patrząc prosto w obiektyw, z wyciągnięta napiętą ręką na, której w tej właśnie chwili ląduje ogromny jastrząb, widać skrzydła rozciągnięte jeszcze daleko za moją głową, ale szponami ju łapie za kurtkę, z pazurów zwisają mu tasiemki.Ostatecznie widzę tą sesję w wersji light tj, wanna pełna wody i małych kaczuszek w środku ;) z łabędziem to już nie byłoby takie light podobno są silniejsze niż jastrzębie tylko tak ładnie wyglądają i dają też popalić jak się wkurzą :). Co prawda o łabędzia w wannie prawie tak trudno jak o kaczuszki i jastrzębie wiec odbiegając od tego pomysłu,sesja mogłaby by być tylko za sprawą owiniętych mokrych tkanin, , które na zmian przylegając i odlepiając się od ciała będą dawały wrażenie pół przezroczystości,i być może będą "seksi" :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja również się zgłaszam:) Zawsze marzyła mi się profesjonalna sesja zdjęciowa:)

  OdpowiedzUsuń